Search
Budapesti Corvinus Egyetem ×
Handicap version

Contact

Head of Department

Dr. Felföldi-Szűcs Nóra Ágota nora.felfoldi-szucs@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Tanszékvezető / head of department; mesterokató/master lecturer
E épület, 279
Phone: +36 1 482 5468 • Ext: 5468

Faculty

Covachev Svetoslav Valeriev svetoslav.covachev@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Tanársegéd / Assistant Lecturer
E épület, 279.1
Phone: +36 1 482 5338 • Ext: 5338
Dr. Havran Dániel daniel.havran@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Egyetemi docens / Associate Professor
E épület, 333
Phone: +36 1 482 5216 • Ext: 5216
Dr. Juhász Péter peter.juhasz@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Habilitált egyetemi docens / Habilitated Associate Professor
E épület, 267
Phone: +36 1 482 5186 • Ext: 5250
Dr. Puhle Michael michael.puhle@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Adjunktus / Assistant Professor
E épület, 167, 255/a
Phone: +36 1 482 5411 • Ext: 5411
Dr. Fazakas Gergely gergely.fazakas@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Egyetemi docens / Associate Professor
E épület, 267
Phone: +36 1 482 5250 • Ext: 5250
Lakatos Zsolt zsolt.lakatos@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Egyetemi tanársegéd / Assistant Lecturer
, 279.1
Phone: +36 1 482 5338 • Ext: 5338
Dr. Naffa Helena helena.naffa@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Egyetemi Docens / Associate Professor
E épület, 281
Phone: +36 1 482 5222 • Ext: 5222
Németh-Durkó Emilia emilia.durko@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Egyetemi tanársegéd / Assistant Lecturer
E épület, 255/a
Phone: +36 1 482 5411 • Ext: 5411
Dr. Zsembery Levente Ferenc zsembery@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Pénzügy Intézet / Vállalati Pénzügyek
Egyetemi Docens / Associate Professor
E épület, 255
Phone: +36 1 482 5299 • Ext: 5299
Copied to clipboard
X
GEN.:2022.12.08. - 05:50:44