Mi vár rád a Corvinuson?

Miért a Corvinus?

Szeretnél Magyarország egyik legjobb egyetemén tanulni, így jobb esélyekkel indulni a munkaerőpiacon? Hasznosan töltenéd a szabadidőd számos szakkollégiumunk és diákszervezetünk egyikében? Mindezt jó lenne térintésmentes képzés keretében? Nálunk mindez egyszerre lehetséges.

#együttalegjobbak

diákszervezet és szakkollégium
partneregyetem
féle nyelvtanulási lehetőség
Ft tanulmányi ösztöndíj a legjobbaknak

Nem kell félned az érettségitől!

Diákszervezetünk, a Studium Generale októbertől májusig tart matematikából, történelemből és közgazdaságtanból ingyenes felvételi előkészítőt.
A jelentkezés határidő a beugró napra: szeptember 28. (szerda), 23:59.

Legyen a Corvinus az első!

Július 7-ig lehet módosítani a felvi.hu-n a felvételi sorrenden, ezért összegyűjtöttünk, miért érdemes a Corvinust az első helyre tenni.

Fontos dátumok

110 millió forint előnyt jelent a nálunk szerzett diplomád

A piacképes tudás meghozza az eredményét, hiszen kiszámoltuk, hogy corvinusos diplomával egy teljes karrierút alatt várhatóan 340 millió forintot fogsz keresni, ami 110 millió forinttal több, mint az országos átlag.

Világkörüli utak, több pihenés, vagy önfejlesztés? Te mihez kezednél ezzel az összeggel?

Corvinus Ösztöndíj

Térítésmentes képzés az államinál jobb feltételekkel? A Corvinus Ösztöndíjjal nemcsak költségtérítés nélkül tanulhatsz, de az egyetem után szabadon dönthetsz arról, hogy itthon vagy külföldön szeretnél karriert. Ráadásul a Corvinus Ösztöndíj az államilag finanszírozott féléveid számát sem csökkenti és nyelvi hozzájárulást sem kell fizetned. Sikeres felvételi esetén jó eséllyel indulsz az ösztöndíjas helyekért, hiszen a 2022-ben a nappali alapszakra felvett hallgatók csaknem 70%-a, a nappali mesterképzésre felvett hallgatóknak pedig a 90%-a tanulhat térítésmentesen

Tudj meg mindent alap- és osztatlan képzéseinkről!

Alapképzéseinket a karrierút első lépésének megfelelően alakítottuk ki úgy, hogy a diploma megszerzése után a gyakorlatban is megálld a helyed, bármely tudományterületet is választod. Több szakunk angol nyelven is elvégezhető.

Tapasztalt szakember lennél már frissdiplomásként?

Duális képzéseinknek köszönhetően a nálunk megszerzett elméleti tudásodat már az egyetem alatt is átültetheted a gyakorlatba partnercégeinknél. Tanulmányaid befejezésekor így olyan versenyképes tudással és gyakorlattal rendelkezel majd, ami hatalmas előny karriered indításakor. Sőt az is lehet, hogy már munkaszerződéssel a zsebedben veszed át a diplomádat.

Évente 10 nap fizetett gyakorlat

Hallgatói nagyköveteink véleménye a Corvinusról

Ismerd meg hallgatói nagyköveteink személyes benyomásait, tapasztalatait!

Nemzetközi tapasztalat - hazai feltételek

A külföldi részképzések és szakmai gyakorlatok mellett kettős diplomát is szerezhetsz. Öt kontinens mintegy 250 partneregyeteme közül választhatsz, ha nemzetközi környezetben szeretnél nyelvet tanulni vagy épp szakmai tapasztalatra vágysz.

Évente 400-500 hallgatónk használja ki nemzetközi lehetőségeinket

Akkreditációk - Világszerte elismert diploma

Az akkreditációk olyan minőségbiztosítást jelentenek, amely révén nemzetközi szinten is mérhetőek és összehasonlíthatóak a különböző egyetemek képzései. Fontos szerepet töltenek be a különböző nemzetközi rangsorok felállításában, ha pedig külföldön szeretnél majd munkát vállalni, sokkal könnyebben felmérik ezek révén leendő munkaadóid a diplomád értékét.

Az AACSB által 2022-ben akkreditált gazdaságtudományi alapképzéseink: Alkalmazott közgazdaságtan, Gazdálkodási és menedzsment, Nemzetközi gazdálkodás, Gazdaságinformatikus, Pénzügy és számvitel, valamint Turizmus vendéglátás.

Térítésmentes képzés, akár 70 ezer forint havi extra és sok egyéb ösztöndíj

A Corvinus Ösztöndíj révén térítésmentesen tanulhatsz a Corvinuson, ám sok más ösztöndíjra is pályázhatsz az Egyetemen. A tanulmányi ösztöndíj maximuma havi 70 ezer forint, de léteznek olyan ösztöndíjak is, amelyeket nem a tanulmányi eredmények, hanem rászorultság alapján igényelhetsz.

Összeköltözünk?

Három budapesti kollégiumunkban nemcsak az albérletnél kedvezőbb áron kaphatsz korszerű szálláslehetőséget, hanem a közösség része is lehetsz. Minden adott ahhoz, hogy nyugodt körülmények között készülj a vizsgáidra, de konditerem és bulik is várnak rátok.

Több mint 1100 kollégiumi férőhely

Ne maradj ki a pezsgésből!

7 szakkollégiumunk és több, mint 40 diákszervezetünk gondoskodik szabadidőd hasznos és izgalmas eltöltéséről. A szervezetek a közös érdeklődés mentén toborozzák tagjaikat és a szakmai programjaik mellett híresen jó bulik és életre szóló barátságok is várnak rád.

🔢↗️1️⃣ Módosítanál a felvételid sorrendjén? Nem tudod, hogyan kell? Segítünk. 😉#felvételi2022
🏗️ Épül a #jövőcampusa a Ménesi úton. Nézd meg, hogy áll most a felújítás!
👍 Készüljetek velünk az érettségire! 📄 Több mint 30 olyan feladatlappal dolgozhattok, amiket nem találtok meg az oktatási hivatal oldalán.
Megérkezett a Corvinus Gólyavlog! Az első részben Flóra a hallgatók "nulladik" élményét,
a gólyatábort mutatja be.

Légy informált!

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy automatikusan megkapd a továbbtanulással és a felvételivel kapcsolatos legfrissebb információkat!

Felvételi kiadvány

Olvasd el felvételi kiadványunkat!

Kövess minket!

Felvételivel kapcsolatos technikai kérdésed van? – felvi.corvinus@uni-corvinus.hu

1093 Budapest Fővám tér 8.

GEN.:2022.09.26. - 18:56:52