DSG Német Nyelvű Gazdálkodástudományi Képzési Központ

A Budapesti Corvinus Egyetem Német Nyelvű Gazdálkodástudományi KépzésiKözpontja (DSG) 1993 óta végzi tevékenységét a Passaui Egyetemmel való szorosegyüttműködésben. A program fontos célja olyan magasan képzett, a német nyelveta szakmai életben is kiválóan kamatoztatni tudó jövőbeli munkavállalók képzése,akik megbízhatóan képesek helytállni nemzetközi vállalatok alkalmazottjaikéntis. A képzés további célja, hogy fenntartsa és erősítse a hagyományosan jólműködő német—magyar gazdasági kapcsolatokat. A Központ egyrészt azalapképzésben kínál bizonyítványt adó kiegészítő programot és önállószakirányt, másrészt az egyetem mesterprogramjaiban választható tantárgyakat éskettős mester diploma programot.