Már az angol nyelvű alapszakos programok hallgatói is felvehetnek DSG-s tárgyakat németül!

Dr. Szántó Richárd alapszakos dékán 2023 februári döntése alapján a BCE angol nyelvű programjaiban tanuló diákoknak is lehetőségük van a DSG programban német nyelvű kurzusokat elvégezni.

Kapcsolódó posztok

4 tárgy: A döntés értelmében a hallgatók 4 tárgy erejéig vehetnek fel német nyelvű tárgyakat kreditbeszámítással.

DSG oklevél: Így az angol nyelvű képzésekre járó hallgatóknak is lehetőségük van rá, hogy megszerezzék a DSG „Kleinurkunde” oklevelét. 2022-ben az oklevélátadóra a Budapesti Német Nagykövetségen került sor.

Mester szak: Amennyiben a BCE-n választanak mester szakot a hallgatók, lehetőségük van double degree program keretében egy évet a Passaui Egyetemen végezni (magyar nyelvű Vezetésszervezés és angol nyelvű Supply Chain Management mester szakokról).

GEN.:2024.04.27. - 17:15:09