Miért válaszd a Corvinus Executive képzéseit?

Mert gyorsan elvégezheted.
Mert előrelépést jelent a karrieredben.
Mert új kapuk nyílnak meg előtted.
Mert naprakész tudás birtokába juthatsz.
Mert képzéseinkkel felfrissítheted ismereteidet.
Mert cégek számára egyéni képzéseket is biztosítunk.
Mert a város szívében tanulhatsz.

Fejleszd karriered innovatív executive programjainkkal! Képzéseinket úgy alakítottuk ki, hogy naprakész lehess a mai változó üzleti környezetben. Változatos, az aktuális trendekhez igazodó képzéseink az akadémiai tudást összekapcsolják a piaci tudással és tapasztalattal, így komplex megoldásokat és gyakorlatias ismeretanyagot nyújtanak a szakmai fejlődéshez.

2024-ben induló képzéseink

Részletes felvételi információkért tekintsd meg a képzés oldalát.
Nyilvántartási szám: B/2020/006792

Magyar nyelvű képzések

Angol nyelvű képzések

MBA

Ha érdekel valamelyik képzésünk, iratkozz fel a hírlevelünkre!

További képzéseink

Az Egyetemről

A Budapesti Corvinus Egyetem (röviden: CORVINUS/Corvinus vagy Corvinus Egyetem) egy európai léptékben közepes méretű, gazdaság- és társadalomtudományi fókuszú intézmény. Az Egyetem Magyarország egyik vezető oktatási intézménye a gazdaság- és társadalomtudományok területén. Sőt több annál: olyan közösség, amelyhez jó és érdemes tartozni.

A Corvinus a minőséget és a lehetőségeket jelenti: aktuális és hasznos tudást, széles körű kapcsolati tőkét, karrierlehetőséget, életre szóló barátságokat. Egyetemünkön arra törekszünk, hogy együtt még többet érjünk el.

GEN.:2024.04.27. - 07:38:25