Széchenyi 2020
Budapesti Corvinus Egyetem ×

Nyitva tartás

TITKÁRSÁG:

Hétfő-Csütörtök:   08.30-12.00
                                 13.00-16.00

Péntek:                    08.30-12.00

 


OKTATÓINK FOGADÓÓRÁI(2020/2021 ŐSZI FÉLÉV):

Virág Miklós                                        Hétfő 09:50-11:20
 
Aranyossy Márta                                Február 11.8:15-9:45
                                                              Február18. 14:30-15:00
                                                              Február25. 15:30-17:00
                                                              Március5. 11:30-13:00
                                                              Március9. 15:10-16:40
                                                              Március17. 8:15-9:45
                                                              Március24. 8:15-9:45
                                                              Március30. 8:15-9:45
                                                              Április3. 8:15-9:45
                                                              Április20. 9:30-11:00
                                                              Április27. 8:15-9:45
                                                              Május5. 8:15-9:45
                                                              Május12. 8:15-9:45
Balogh Jeremiás Máté                      Kedd 09:00-10:30

Blaskovics Bálint                                Szerda 13:40-15:10

Csendes István                                   Hétfő   08:00-09:30

Csubák Tibor Krisztián                      Szerda17:30-19:00

Deutsch Nikolett                                 Szerda 15:30-17:00

Fekete István                                       Szerda 15:30-17:00

Felméry Zoltán                                    Szerda17:00-18:00

Fiáth Attila                                           Hétfő09:50-11:20
Gittins, Tim
Hoffer Ilona                                          Kedd  10:00-11:00

Horváth Viktória                                  Szerda 11:40-13:10

Huszák Loretta                                    Kedd 13:40-15:10 (előzetesegyeztetés alapján!)

Jáki Erika                                              Kedd09:50-11:20

Jámbor Attila                                       Hétfő09:50-11:20

Jelen Tibor                                           Hétfő 13:40-15:10

Jenes Barbara                                      Kedd09:00-09.45 (előzetes egyeztetés alapján)

Kacsirek László                                   Kedd15:00-17:00 (előzetes egyeztetés alapján!)*

Kállay László                                       Szerda 11:40-13:10 (előzetes egyeztetés alapján!)

Kerékgyártó Gábor                             Kedd 14:00-15:30 (előzetesegyeztetés alapján!)

Kristóf Tamás                                      Kedd 14:00-15:30  

Meisel Sándor                                     Csütörtök13:30-15:00 (előzetes egyeztetés alapján!)*

Mészáros Ádám                                 Péntek 14.00-15.00 (előzetes egyeztetés alapján!)

Mezőszentgyörgyi Dávid                   Hétfő 11:30-13:30

Mihalkovné Szakács Katalin             Szerda 09:50-11:20 (előzetesegyeztetés alapján!)

Miskolcziné GábrielMónika              Kedd12:30-14:00 (előzetes egyeztetés alapján!)*

Mizik Tamás                                        Szerda 13:40-15:10

Molnár Endre Mihály                          Kedd 09:50-11:20

Nyitrai Tamás                                      Csütörtök11:40-13:10

Petheő Attila                                        Kedd13:40-15:10 (előzetes egyeztetés alapján!)

Podruzsik Szilárd                                Hétfő 09:50-11:20

Szabó Lajos György                            Szerda 09:50-11:20(előzetes egyeztetés alapján)

Tóth József                                          Hétfő 10:00-12:00

Török Áron                                           Kedd 11:40-13:10 és 13:40-15:10

Virág Attila                                           Kedd11:40-13:10
 
*: Szorgalmi időszakon túl,egyénileg egyeztetett időpontban.
Vágólapra másolva