Könyvtár nyitás, május 5-től

2021. május 5-től a könyvtári olvasótermek látogathatók a védettségi igazolvánnyal rendelkező érvényes tagságú beiratkozott olvasók számára.

Nyitvatartás: hétfő – péntek: 9:00 – 18:00
A konzultációs szobák zárva tartanak.

A védettségi igazolvánnyal nem rendelkező Corvinus polgárok és az érvényes tagságú beiratkozott olvasók a kölcsönzést online előrendeléssel, a könyvtár bejáratánál történő átvétellel vehetik igénybe.

A beiratkozás, tagsághosszabbítás a külső olvasók számára átmenetileg szünetel, Corvinus polgárok kérhetik a könyvtári regisztrációt és a tagsághosszabbítást.

A készpénzkezelés szünetel.

A személyes látogatás szabályai:

• A könyvtárba lépéskor kérjük, szíveskedjen bemutatni a védettségi igazolványát és könyvtári kártyáját.
  • Látogatóink és a könyvtári munkatársak védelme érdekében kérjük, viseljen maszkot a könyvtárban.
  • Kérjük, figyeljen a személyes távolságtartásra!
  • Az olvasótermekben és az e-laborokban csak a székkel ellátott tanulóhelyek használhatók. A székek nem vihetők el más helyre!
  • Használja a kihelyezett kézfertőtlenítőket!
GEN.:2024.04.28. - 15:29:05