Ki fogja képviseli a Corvinust a Danube Cup startup pitch versenyen Passauban és Regensburgban?

2023-03-29 10:30:25

A hazai indulású Danube Cup nemzetközi hálózat partneregyetemei 2023-ben is szerveznek hallgatói startup pitch versenyt.

BME és a Corvinus idén is két-két egyetemi startup-csapatot fog delegálni a 2023 májusában Bajorországban – Passauban és Regensburgban – szervezett nemzetközi Danube Cup versenyre, akik többnapos külföldi tréning után nemzetközi zsűri és publikum előtt fognak pitchelni.

Április 19-én a “Hungarian Final” döntőben dől majd el, hogy mely csapatok vehetnek részt a Corvinus és a BME képviseletében a nemzetközi elődöntőn és a döntőn. A versenyt az OTH Regensburg, Regensburgi Egyetem és a Passaui Egyetem szervezi.

Jelentkezési határidő a csapatoknak: 2023 április 1.

A jelentkezési részletes feltételei az alábbi linken érhetőek el.

További információt a Facebook-eseményben találsz.

#DanubeCup #startup #entrepreneur

Dream it. Want it. Build it.

GEN.:2024.04.26. - 00:59:05