Mikáczó Éva PhD disszertációjának online védése

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Mikáczó Éva doktorjelöltet.
2024.04.26. 15:48
1093. Budapest, Fővám tér
Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / anita.ducsai@uni-corvinus.hu

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátottaMikáczó Éva doktorjelölt „Szakmai oktatás – múltja, jelene és jövője – a számvitel oktatás tükrében” c. doktori értekezését.

A nyilvános vitaülés időpontja: 2021. január 15., péntek, 09:30

Helyszíne: Ms Teams

Az értekezés opponensei:

• Pál Tibor CSc, ME
  • Deák István PhD, SZTE
  • Szász Erzsébet PhD, Partium Keresztény Egyetem

Témavezető:
Lukács János PhD

A jelölt disszertációját és tézisfüzetét a következő link segítségével éri el:

További védéshez szükséges dokumentumok, többek között a hangalámondásos prezentáció, alábbi linken keresztül elérhetők

A 58/2020. (XI. 13.) számú Elnöki Testületi utasítás (https://www.uni-corvinus.hu/fooldal/egyetemunkrol/szabalyzatok-utasitasok/utasitasok/elnoki-testuleti-utasitasok/) értelmében az online nyilvános disszertáció védés korlátozott nyilvánosságú szakasza az Office 365–Teams szoftverrel kerül lebonyolításra, ezzel minden, a vitában részt vevőnek rendelkeznie kell.

A védésen részt venni óhajtóknak a közzétételtől számított 5 naptári napon belül lehetőségük van a disszertációval kapcsolatban – a nevük, munkahelyük, beosztásuk, email elérhetőségük megadásával – írásban kérdéseket feltenni, észrevételeket megfogalmazni, melyeket a bizottság titkárának, email címére küldhetnek meg: anita.ducsai@uni-corvinus.hu

GEN.:2024.04.26. - 13:48:53