Széchenyi 2020
Budapesti Corvinus Egyetem ×
Találatok szűrése

Elérhetőségek

Yousef Katul katul.yousef@uni-corvinus.hu Vezetéstudományi Intézet / Szervezeti Magatartás Tanszék
Egyetemi tanársegéd / Assistant Lecturer
E épület, 383
Wurm Viktor viktor.wurm@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketingkutatás és Fogyasztói Magatartás Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 321
Wittinger Mária Magdolna mariamagdolna.wittinger@uni-corvinus.hu Vállalatgazdaságtan Intézet / Logisztika és Ellátási Lánc Menedzsment Tanszék
PhD Hallgató / PhD Student
E épület, 145
Telefon: +36 1 482 5354 • Mellék: 5354
Wieszt Attila attila.wieszt@uni-corvinus.hu Vezetéstudományi Intézet
Tudományos munkatárs / Research Fellow
E épület, 261
Telefon: +36 1 482 5244 • Mellék: 5244
Wieszt Attila attila.wieszt@uni-corvinus.hu Vezetéstudományi Intézet
Adjunktus / Assistant Professor
E épület, 261
Telefon: +36 1 482 5244 • Mellék: 5244
Weigang Krisztina operational.support@uni-corvinus.hu, krisztina.weigang@uni-corvinus.hu Hallgatói Szolgáltatások / Operatív Támogatás
operatív támogatás vezető/operational support Leader
E épület, 199
Telefon: +36 1 482 5322 • Mellék: 5322
Wei Yuling yuling.wei@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketing-, Média- és Designkommunikáció Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 357
Ward Jr. Stanley Allen stanley.ward@uni-corvinus.hu Marketing Intézet
Mestertanár / Master Teacher
E épület, 355
Vágólapra másolva