CEMS Charity Run 2020

Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / budapestcemsclub@gmail.com
Az esemény facebook linkje

Idén 10. alkalommal rendezik meg a CEMS Charity Run eseményt szeptember 28. és október 4. között egy egészen új formában. Csatlakozz hozzánk egy telefonos applikáció segítségével, hogy biztonságosan, de mégis együtt futhassunk egy jó cél érdekében! A futásra a CEMS-esek, a Budapesti Corvinus Egyetem oktatói és diákjai mellett minden sportszerető és nemes ügyért tenni vágyó résztvevőt várunk!

Az esemény segítségével szeretnénk felhívni a figyelmet az egyenlő esélyek fontosságára, hiszen „a kirakós akkor egész, ha az esélyek kiegyenlítődnek”. Célunk, hogy a KIKAPCS. Alapítványt segítsük, akik sajátos nevelési igényű gyermekeknek és családjuknak nyújtanak lehetőséget egy közösségbe való tartozásra és kikapcsolódásra.

A CEMS Charity Run 2020 Facebook eseményt itt találjátok.

Részvételi kategóriák

Négy kategórián belül regisztrálhatsz az eseményre az appon keresztül:

• Diák/Egyéni (Magyar diákok és egyéni támogatók).
  • Alumni (A CEMS Club Budapest alumni tagja).
  • Corporate (Corporate Patnereink tagjai).
  • Foreign (Külföldi diákok és támogatók).

Minden kategóriában kihirdetjük az első 3 helyezettet, akiket díjazunk is!

Támogatási kategóriák: a részvételnek kötelező díja nincs, de szívesen fogadjuk adományaitokat online!

A támogatás a futott kilométerek alapján valósulna meg az alábbi három támogatási szinten:

• arany: 500 Ft/km,
  • ezüst: 250 Ft/km,
  • bronz: 150 Ft/km.

Kérünk Benneteket, hogy csak akkor vegyetek részt a futáson, ha az a tartózkodási helyeteken jelenleg megengedett. Figyeljetek egymásra, és tartsátok szem előtt a távolságtartási szabályokat és javaslatokat! Próbáljátok elkerülni a zsúfolt helyeket, és ha lehetséges, viseljetek maszkot!

GEN.:2024.04.30. - 00:06:21