Bővült a Corvinus Kedvezmények listája

2022-08-23 16:29:09

A Corvinus Kedvezményeket 2022 áprilisában vezette be az Egyetem és a Hallgatói Önkormányzat. Sikere töretlen, hiszen már több ezer hallgató használja a funkciót.

MyCorvinus dark

A nagy sikerre való tekintettel a projektcsapat folyamatosan dolgozik a kedvezmények bővítésén. A jelenlegi ajánlatokat a MyCorvinus alkalmazás Kedvezmények menüjében lehet megtekinteni és felhasználni. Fontos, hogy a funkció csak a CUSMAN fiókjukba bejelentkezett felhasználók számára érhető el.

A kedvezmények bővüléséhez az egyetem polgárai is hozzájárulhatnak, amelynek legegyszerűbb módja az appban található partnerajánló-űrlap kitöltése. Ennek beküldésével a kitöltők ajánlhatnak saját vagy egy ismerősük kezelésében lévő vállalkozást vagy bármilyen másik létesítményt.

Az alkalmazás kapcsán felmerülő meglátásokat a Digitális Innováció csapata szívesen fogadja az applikáció nyitóoldalán megtalálható űrlapon keresztül vagy az E épület 183. irodájában személyesen is.

A MyCorvinus alkalmazás angol és magyar nyelven is elérhető. Az app iOS-re az App Store-ból, Android-ra pedig a Google Play-ről tölthető le.

Az alábbi két extra kedvezményt augusztus 29. – szeptember 20-ig tudjátok felhasználni:

• 20%-os kupon: Grande Latte (iced/hot) + Muffin
  • 20%-os kupon: Grande Latte (iced/hot) + Waffel/Csokis croissant

Az összes elérhető kedvezmény listája:

• Starbucks
  • Go Active