Jump to main content

Staff

Dr. Fehér Péter international.relations@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi Kapcsolatok és Akkreditációk
Nemzetközi Vezető / Vice-President for International Relations and Accreditations
E épület, 217
Phone: +36 1 482 5373 • Ext: 5373
Csizmár Mónika monika.csizmar@uni-corvinus.hu
E épület, 289
Phone: +36 1 482 5312 • Ext: 5312
Piross Antal antal.piross@uni-corvinus.hu
E épület, 297
Varga Andrea andrea.varga@uni-corvinus.hu
E épület
Csiba Krisztina krisztina.csiba@uni-corvinus.hu
E épület, 285
Phone: +36 1 482 5558 • Ext: 5558
Szakonyi Dóra dora.szakonyi@uni-corvinus.hu
E épület, 285
Phone: +36 1 482 5546 • Ext: 5546
Szkárosi Agapé agape.szkarosi@uni-corvinus.hu
, 285
Phone: +36 1 482 5435 • Ext: 5435
Matt Jansen matthew.jansen@uni-corvinus.hu
E épület, 285
Staszak Klaudia klaudia.staszak@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi Kapcsolatok és Akkreditációk
Nemzetközi hallgatói toborzások koordinátor / International Student Recruitment Coordinator
E épület, 123.1
Jánoki Miklós miklos.janoki2@uni-corvinus.hu
E épület
Phone: +36 1 482 5339
Zorko Nina nina.zorko@uni-corvinus.hu
E épület
Maurer Ferenc ferenc.maurer@uni-corvinus.hu
Sóház, fszt, fszt.
Phone: +36 1 482 7578 • Ext: 7578
Vörös Tímea timea.voros@uni-corvinus.hu
E épület, 287
Phone: +36 1 482 5373 • Ext: 5373
Simon Viktória viktoria.simon@uni-corvinus.hu
E épület, 287
Phone: +36 1 482 5098 • Ext: 5098
Komjáthy Erika erika.komjathy@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi Kapcsolatok és Akkreditációk
Double Degree program koordinátor
E épület, 285
Copied to clipboard
X
×
GEN.:2024.07.16. - 15:16:05