Széchenyi 2020
Budapesti Corvinus Egyetem ×
Találatok szűrése

Elérhetőségek

Bal Damla damla.bal@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Turizmus Tanszék
PhD hallgató / PhD Student
E épület, 359
Bayramov Elimdar bayramov.elimdar@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketingmenedzsment Tanszék
PhD hallgató / PhD Student
E épület, 355
Kisfürjesi Nóra nora.kisfurjesi@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketingmenedzsment Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 357
Coronel Padilla Monica Fabiola monica.coronel@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Turizmus Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 359
Nagy Diána diana.nagy5@stud.uni-corvinus.hu Vezetéstudományi Intézet / Vezetés és Kontroll Tanszék
PhD Hallgató / PhD Student
E épület, 342
Telefon: +36 1 482 5488 • Mellék: 5488
Wei Yuling yuling.wei@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketing-, Média- és Designkommunikáció Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 357
Hargitai Tibor tibor.hargitai@stud.uni-corvinus.hu Nemzetközi, Politikai és Regionális Tanulmányok Intézet
PhD Hallgató / PhD Student
C épület, C.527
Telefon: +36 1 482 7242 • Mellék: 7242
Husseini Sadick Alhaji husseini.alhaji@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketingkutatás és Fogyasztói Magatartás Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 355/a
Dr. Jádi Dr. Németh Andrea andrea.nemeth@stud.uni-corvinus.hu Vezetéstudományi Intézet / Vezetés és Szervezés Tanszék
PhD Hallgató / PhD Student
E épület, 342
Telefon: +36 1 482 5488 • Mellék: 5488
Mucsi Attila attila.mucsi@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketingkutatás és Fogyasztói Magatartás Tanszék
PhD Hallgató / PhD Student
E épület, E.321
Telefon: +36 1 482-5246 • Mellék: 5246
Vágólapra másolva