Széchenyi 2020
Budapesti Corvinus Egyetem ×
Találatok szűrése

Elérhetőségek

Willand Anikó aniko.willand@uni-corvinus.hu Informatikai Szolgáltató Központ
csoportvezető
E épület, Fszt. 85, 85
Telefon: +36 1 482 5185, +36 1 482 5400 • Mellék: 5185, 5400
Wieszt Attila attila.wieszt@uni-corvinus.hu Rektori szervezet / Vezetéstudományi Intézet / Családi Vállalatok Központ
tudományos munkatárs
E épület, 261
Telefon: +36 1 482 5244 • Mellék: 5244
Wieszt Attila attila.wieszt@uni-corvinus.hu Vezetéstudományi Intézet
egyetemi adjunktus
E épület, 261
Telefon: +36 1 482 5244 • Mellék: 5244
West Dorotea dorotea.west@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Hallgatói Szolgáltatások / Tanulmányi Ügyek / MBA Csoport
E épület, 3003
Telefon: +36 1 482 5516 • Mellék: 5510, 5516
Weigang Krisztina krisztina.weigang@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Hallgatói Szolgáltatások / Operatív Támogatás
tudásmenedzsment szakértő
E épület, 199
Telefon: +36 1 482 5322 • Mellék: 5322
Ward Stanley stanley.ward@uni-corvinus.hu Marketing Intézet
mesteroktató
E épület, E.155
Telefon: +36 1 482 5448 • Mellék: 5448
Walter György gyorgy.walter@uni-corvinus.hu Rektori szervezet / Corvinus MBA Center
E épület
Telefon: +36 1 482 5515
Wallisch Andrea andrea.wallisch@uni-corvinus.hu Rektori szervezet / Kompetenciaközpontok / Testnevelési és Sportközpont
Testnevelő tanár / PE Teacher
C épület, 509
Telefon: +36 1 482 7193 • Mellék: 7193
Waffenschmidt Edit edit.waffenschmidt@uni-corvinus.hu Gazdaság- és Közpolitika Intézet
Intézeti adminisztrátor / Institute Administrator
E épület, 244
Telefon: +36 1 482 5032 • Mellék: 5032
Vágólapra másolva