Elindult a 2021-es TEK felvételi

A Társadalomelméleti Kollégium egy önszerveződő szakmai közösség, amely tevékeny részese és alakítója a Corvinus diákéletének.
2024.03.29. 15:27
1093. Budapest, Fővám tér
Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / hello@tekesek.hu

A szakkollégium célja 1981az egyetem szakmai színvonalának növelése. részese és alakítója a Corvinus diákéletének. A szakkollégium célja 1981 óta az egyetem szakmai színvonalának növelése, a kritikai társadalomelméletek művelése és a közösségi élet fenntartása. Szakmai tevékenységüket az interdiszciplinaritás és a kritikai hagyományokra építő társadalomtudományos érdeklődés jellemzi.

Az idei évben is megkezdődött a felvételi eljárás, melynek végeztével az új tagok is részesei lehetnek egy összetartó és szakmai közösségnek.

Az esemény Facebook oldala itt érhető el, melyen megtalálható minden jelentkezéshez szükséges információ.

A felvételi két részből áll:

• először a válaszokkal kitöltött írásbeli kérdéssor visszaküldése szükséges,
  • majd az első fordulón való túljutást követően egy zoomos szóbeli beszélgetésre kerül sor, mely egymás személyes megismerését szolgálja.

Bővebb információ a Társadalomelméleti Kollégiumról ezen a linken olvasható.

Információ:  kozak.sandor1997@gmail.com, magdi1223@gmail.com

GEN.:2024.03.29. - 14:27:42