Ugrás a fő tartalomra

Próbahozzáférés a Funding Institutional adatbázishoz

Kapcsolódó posztok

Kapcsolódó események

Az Elsevier Kiadó 2024. április 30-ig meghosszabbította a próbahozzáférést a Funding Institutional adatbázisához a Scopus előfizetői számára.

A Funding Institutional olyan finanszírozási adatbázis, amely több mint 40 000 aktív és visszatérő finanszírozási lehetőséget, 8 millió odaítélt támogatást tartalmaz több mint 15 000 finanszírozótól világszerte, beleértve magyar finanszírozó szervezeteket is. A platform világszerte támogatja a kutatókat és kutatóintézeteket a pénzügyi források (kutatási projekt-támogatások, ösztöndíjak vagy más pénzügyi támogatások) felkutatásában és a tervezési munkafolyamatok optimalizálásában.

Az adatbázis honlapja: https://www.fundinginstitutional.com/

Az adatbázis mélyebb megismerése érdekében magyar nyelvű webinárt hirdet Kutatásfinanszírozás a Funding Institutional adatbázis segítségével címmel, amelyben bemutatja a Funding Institutional használatát és lehetőségeit.

A webinár időpontja: 2024. április 16. (kedd) 10:00, regisztrációt igényel.

Az Elsevier Kiadó várja tapasztalataikat és észrevételeiket az adatbázissal kapcsolatban.

Egyetemi Könyvtár

GEN.:2024.04.14. - 00:41:04