Zöld közlekedés a Visegrádi Együttműködés országaiban – Célok és jó példák

Január 22-én rendezik meg a Visegrádi Együttműködés Energia Think Tank Platformjának workshopját a Regionális Energiagazdasági Kutatóközpont (REKK) részvételével.
2024.04.25. 15:45
1093. Budapest, Fővám tér
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / katalin.varga@rekk.hu

Az Instytut Jagielloński által szervezett esemény célja, hogy összehasonlítsuk és megvitassuk a Visegrádi Országok tapasztalatait, valamint jövőbeli céljait a zöld közlekedés és elektromobilitás terén.

A REKK, a szlovák SFPA (Research Center of the Slovak Foreign Policy Association), a lengyel Instytut Jagielloński és a cseh AMO (Association for International Affairs, Prague) közötti együttműködés célja a visegrádi országok kutatóközpontjai közötti együttműködés erősítése az energiaszektorban, valamint az akadémiai szféra és a döntéshozók közötti párbeszéd előmozdítása ezen a területen.

Az esemény előadói többek között:

• Zbigniew Gryglas, Deputy Minister of State Assets, Poland
  • Paweł Wróbel, Head of Gate Brussels
  • Szilágyiné Bátorfi Edit, Executive Director, International Visegrad Fund
  • Alföldy-Boruss Márk, Főosztályvezető, Innovációs és Technológiai Minisztérium
  • Szymon Byliński, Director of Electromobility and Hydrogen Department, Polish Ministry of Climate and Environment
  • Marcin Roszkowski, Chair, Instytut Jagielloński

A rendezvény nyelve angol. Az angol nyelvű felhívás itt olvasható.

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. További információ és a regisztrációs felület elérhető a REKK honlapján.

GEN.:2024.04.25. - 13:45:27