Teller Nóra PhD disszertációjának online védése

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Teller Nóra doktorjelöltet.
2024.04.19. 01:43
1093. Budapest, Fővám tér
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / marta.kiss@uni-corvinus.hu

Értekezésének címe: „ TRAPPED IN ONE’S OWN HOUSING. THE LIMITATIONS OF HOUSING CHOICES IN SEGREGATED NEIGHBORHOODS”
A nyilvános online vitaülés időpontja: 2021.01.25., hétfő, 10:00

A védés magyar nyelven zajlik
: online – Microsoft Teams csoport

Az értekezés és a védés anyagai megtekinthetők az Egyetem Repozitóriumában.

Témavezető: HEGEDÜS JÓZSEF PhD, BCE

A Védési Bizottság tagjai:

Elnök: Nagy Beáta CSc BCE

Titkár: Kiss Márta PhD BCE, MTA

Bírálók:

(belső) Husz Ildikó PhD BCE, TK

(külső) Messing Vera PhD MTA TK

Tagok:

(Belső – tartalékelnök) Bartus Tamás PhD BCE

(külső) Virág Tünde PhD MTA KRTK

Jelentkezési szándékát kérjük, jelezze legkésőbb a védés előtt 2 nappal az eszter.viragh@uni-corvinus.hu e-mail címen.
Csak a jelentkezők tudnak csatlakozni a TEAMS csoporthoz.

A 32/2020. (V. 6.) számú Elnöki Testületi utasítás értelmében az online nyilvános disszertáció védés korlátozott nyilvánosságú szakaszát az MS Office 365–Teams szoftverrel bonyolítjuk le, így a vitában részt vevőknek rendelkezniük kell ezzel. A résztvevőknek a közzétételtől számított 5 naptári napon belül lehetőségük van a disszertációval kapcsolatban írásban kérdéseket, észrevételeket megfogalmazni – a nevük, munkahelyük, beosztásuk, e-mail elérhetőségük megadásával –, melyeket a bizottság titkárának e-mail címére küldhetnek meg: marta.kiss@uni-corvinus.hu; marta.kiss@tk.mta.hu.

GEN.:2024.04.18. - 23:43:29