REKK Online Workshop

A magyarországi villamosenergia-piac 2020-as évének áttekintése
2021. május 26., 16:00
1093 Budapest Online esemény

A hagyományossá vált tavaszi árampiaci rendezvényünk célja, hogy meghívott hozzászólók és a résztvevő piaci szereplők segítségével hozzájáruljunk a hazai villamosenergia-piacon zajló folyamatok mélyebb megértéséhez és a transzparencia növeléséhez, hiteles képet adva a szakmai közönség számára az előző év piaci folyamatairól. A tavalyi évhez hasonlóan a nagykereskedelmi piaci trendek mellett a hazai kiskereskedelmi piacon bekövetkezett fejleményekről is szó esik.

Meghívott előadónk Csermely Ágnes, a MEKH elemzési és modellezési főosztályvezetője, aki bemutatja a MEKH Piacmonitoring Árampiac 2020 című riportjának eredményeit. Felkért hozzászólóink a nagykereskedelmi blokkban Hazlach András, az MVM Partner Zrt. proprietary kereskedelmi igazgatója, a kiskereskedelmi blokkban Nagy Zsuzsanna, az E.ON Energiamegoldások Kft. beszerzési vezetője.

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

További információ a programról és a regisztráció ezen a linken, illetve a REKK honlapján érhető el.
Információ: katalin.varga@rekk.hu
GEN.:2021.06.21. - 18:27:41