Melegh Attila László PhD habilitációs előadásai

Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / eszter.viragh@uni-corvinus.hu

1. Az előadás címe: Is there a globalization migration nexus? Lecture on why migration is intensifying globally?

• Az előadás nyelve: angol
  • Az előadás időpontja: 2021. 04. 28., 10:00
  • Helyszín: online (Microsoft Teams)

2. A magyar nyelvű tantermi előadás ezt követően 11:40 órakor kezdődik.

Címe: Gyarmatosítás és a migráció történelme: elméleti perspektívák

Az EHB által felkért Szakértői Bizottság tagjai:

Elnök: Nagy Beáta CSc habil. BCE egyetemi tanár

Belső tagok:

• Elekes Zsuzsanna DSc habil. BCE egyetemi tanár
  • Böröcz József DSc BCE kutatóprofesszor

Külső tagok:

• Sik Endre DSc ELTE professor emeritus
  • Szelényi Iván DSc Yale University professor emeritus, MTA r. tagja, egy.tanár

Titkár: Letenyei László PhD habil. BCE egyetemi docens

A habilitációs előadásokon online formában lehet részt venni, a Microsoft Office 365–Teams szoftver segítségével.

A habilitációs eljárás nyilvános szakaszának (habilitációs előadás) online formában történő megtartásának feltételeiről” szóló 5/2021. (II. 11.) számú Elnöki Testületi rendelkezés értelmében: „Az online habilitációs előadások „korlátozott nyilvánosságú” szakaszába a Bírálóbizottság tagjain és a hivatalból meghívottakon kívül csak azok kapcsolódhatnak be, akik részvételi szándékukat előzetesen, a meghívó közzétételétől számított 5 naptári napon belül a nevük, munkahelyük, beosztásuk, email elérhetőségük megadásával jelezték”.

Ezért kérjük az érdeklődőket, hogy jelentkezési szándékukat eszter.viragh@uni-corvinus.hu email címen jelezzék, és ha van, a corvinusos email címet adják meg! Csak a jelentkezők tudnak csatlakozni a Teams csoporthoz.

GEN.:2024.04.25. - 01:25:40