Herczeg András online PhD disszertáció védésére
2024.03.28. 18:32
1093. Budapest, Fővám tér 8.
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / varga.krisztian@uni-corvinus.hu

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Herczeg András doktorjelölt “Exploring Trade-offs in the Hungarian Renewable Energy Market” c. doktori értekezését.

A nyilvános vitaülés időpontja: 2020. október 14, szerda, 10:00

Helyszíne: Ms Teams

Az értekezés opponensei: Duma László Phd, BCE, Deli-Gray Zsuzsa PhD, ESSCA és Cser László DSc, BCE

Témavezető: Vastag Gyula DSC

A jelölt minden anyaga ezen a linken elérhető!

A 32/2020. (V. 6.) számú Elnöki Testületi utasítás értelmében az online nyilvános disszertáció védés korlátozott nyilvánosságú szakasza az Office 365–Teams szoftverrel kerül lebonyolításra, ezzel minden, a vitában részt vevőnek rendelkeznie kell.

A védésen részt venni óhajtóknak a közzétételtől számított 5 naptári napon belül lehetőségük van a disszertációval kapcsolatban – a nevük, munkahelyük, beosztásuk, email elérhetőségük megadásával – írásban kérdéseket feltenni, észrevételeket megfogalmazni, melyeket a bizottság titkárának, email címére küldhetnek meg: varga.krisztian @uni-corvinus.hu.

Rostoványi Zsolt sk

Egyetemi Doktori Tanács Elnöke