Kutatók éjszakája 2021

Harminc programmal csatlakozik a Corvinus a Kutatók Éjszakájához
2021-09-24 12:00
1093 Budapest Fővám tér 8.

Információ: tudorh@uni-corvinus.hu
Szervező: Pap Melinda
Szervezet: Rektori Szervezet / Kutatásmenedzsment

Kapcsolódó elérhetőségek

Pap Melinda melinda.pap@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Kutatásmenedzsment
Kutatási koordinátor
E épület, 203
Telefon: +36 1 482 5287 • Mellék: 5287

Kapcsolódó hírek

Kapcsolódó események

Kutatok-ejszakaja

Szeptember utolsó péntekén az Egyetem campusa újra megnyitja kapuit a tudomány és kutatás iránt érdeklődők számára, ugyanakkor bőven lehet válogatni az online előadások közül is. Újdonság, hogy ebben az évben már angol nyelvű programokkal is várjuk a külföldi vendégeket.

Az előadók érdekes és aktuális témájú prezentációkon és workshopokon túl kísérlettel, versennyel, beszélgetéssel, laborlátogatással, valamint izgalmas vitaszínházzal is készülnek az eseményre az alábbi témákban:

A programok teljes listája és részletei a Kutatók Éjszakája honlapon érhetők el. Böngésszenek a programkínálatban és ismerjék meg a Budapesti Corvinus Egyetem kutatóinak legújabb projektjeit és kutatási eredményeit. Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket szeptember 24-én pénteken 14:00-21:00 óra között online és személyesen is.

GEN.:2021.09.20. - 13:16:24