Jogi szempontok a családi vállalkozások utódlásában

Külsős előadás a Családi Vállalkozások Menedzsmentje tárgy keretében
2024.04.24. 21:53
1093. Budapest, Fővám tér
Online előadás
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / attila.wieszt@uni-corvinus.hu

A Budapesti Corvinus Egyetem Családi Vállalatok Központja szervezésében Dr. Ránky Anna, a KLART LEGAL Családi Alkotmány üzletág vezetője, ügyvéd, FFI / STEP családi vállalati tanácsadó, és Dr. Szabó Levente Antal, a KLART LEGAL ügyvezető partnere, ügyvéd, coach tart online előadást a családi vállalkozások utódlási folyamatában felmerülő három jellegzetes problémáról „3 hiba a családi vállalkozások utódlásában” címmel.

Az előadásra a Családi Vállalkozások Menedzsmentje kurzus keretében kerül sor. Az eseményen azok részvételére számítunk, akiket érdekel a családi vállalatok világa. Az előadást 2020. november 4-én 15:30 és 17:00 között, szerdán tartják az egyetemi MS Teams felületen. Érdeklődés esetén kérjük keressék Wieszt Attilát, a kurzus oktatóját az attila.wieszt@uni-corvinus.hu e-mail címen.

GEN.:2024.04.24. - 19:53:50