Jogi szempontok a családi vállalkozások utódlásában

Külsős előadás a Családi Vállalkozások Menedzsmentje tárgy keretében
2020. november 4., 15:30
1093 Budapest Fővám tér
Online előadás

A Budapesti Corvinus Egyetem Családi Vállalatok Központja szervezésében Dr. Ránky Anna, a KLART LEGAL Családi Alkotmány üzletág vezetője, ügyvéd, FFI / STEP családi vállalati tanácsadó, és Dr. Szabó Levente Antal, a KLART LEGAL ügyvezető partnere, ügyvéd, coach tart online előadást a családi vállalkozások utódlási folyamatában felmerülő három jellegzetes problémáról „3 hiba a családi vállalkozások utódlásában” címmel.

Az előadásra a Családi Vállalkozások Menedzsmentje kurzus keretében kerül sor. Az eseményen azok részvételére számítunk, akiket érdekel a családi vállalatok világa. Az előadást 2020. november 4-én 15:30 és 17:00 között, szerdán tartják az egyetemi MS Teams felületen. Érdeklődés esetén kérjük keressék Wieszt Attilát, a kurzus oktatóját az attila.wieszt@uni-corvinus.hu e-mail címen.