III. FAKT Konferencia

Dominancia - Urald a sikereid címmel
2020. szeptember 29., 17:30
1093 Budapest Fővám tér

A FAKT Szakkollégium idén Dominancia - Urald a sikereid címmel rendezi meg éves konferenciáját.

Az MNB Intézet támogatásával megvalósuló III. FAKT Konferencián Magyarország vezető szakemberei osztják meg tapasztalataikat a mindennapi érvényesülésről.

Gyere, kérdezz, tudj meg többet és kerülj közelebb sikereid uralásához a FAKT Szakkollégium segítségével!

Az előadások megtartására online formában kerül sor, emellett minden, eléréshez szükséges információról emailben küldenek tájékoztatást a szervezők a regisztrálók számára.

Idei előadóink:

• Szeptember 29. 17.30-18.30: Lehmann Kristóf - Dominancia a jegybankolásban és a piaci világban
  • Szeptember 30. 17.30-18.30: Faragó Laura és Dr. Pántya József - Dominancia a magánéletben
  • Október 1. 17.30-18.30: Apró Anna és Balogh Péter - Dominancia az üzleti életben

A Konferencia összes eseménye ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött, amire itt van lehetőségetek.

Információ: fakt@uni-corvinus.hu