Folytatás vagy újrakezdés? – XXIII. Országos Közoktatási Szakértői Konferencia

2024.04.26. 19:18
4200. Hajdúszoboszló, Online esemény
Információ: konferencia@suliszerviz.com

A szervezők célkitűzése, hogy a résztvevők megismerjék a köznevelés, a szakképzés, a felsőoktatás és a felnőttképzés aktuális feladatait, a kihívásokat, az előttünk álló változásokat, terveket, irányokat és intézkedéseket. Sok-sok pozitív hozadéka, tanulsága van a digitális munkarendnek az iskola falai közé visszatérve, egészen biztosan megváltoztathatja a szerzett tapasztalat a tanulási, tanítási szokásokat a közeljövőben. Mindezek a konferencia tematikáját is meghatározzák.

Tanár a hallgatók előtt

A konferencián történő részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött, melynek elindulásáról – várhatóan augusztus végén – értesítést küldenek. Az aktuális információk ezen a linken oldalon olvashatók.

A regisztráció a konferencia jelentkezési felületén lesz majd lehetséges.

A konferencia rendezője és szervezője:
Suliszerviz Oktatási és Szakértői Iroda Kft. és Suliszerviz Pedagógiai Intézet
4029 Debrecen, Pacsirta u. 12.

A részletes felhívás a csatolt állományban található.

GEN.:2024.04.26. - 17:18:37