Felhívás a Cold War History Research Center angol nyelvű online nemzetközi diákkonferenciájára

A Cold War History Research Center angol nyelvű online nemzetközi diákkonferenciát rendez a hidegháború témakörében
2021. június 30., 23:59
1093 Budapest Online esemény

A Cold War History Research Center Kelet-Közép-Európa hidegháborús történelem kutatásának virtuális központja 1998-ban jött létre. A Központ küldetésének tartja, hogy a szabadon elérhető egykori szovjet blokk európai országainak történelméről szól angol nyelvű anyagokat közkinccsé tegye, ezért hozták létre 2000-ben az angol nyelvű weboldalukat. Az oldalon számos cikket, dokumentumot, bibliográfiát és keresési segédletet kínálnak ezzel segítve a témában érdekelt hallgatók és kutatók munkáját.

Az előadás angol nyelven zajlik.

Jelentkezési határidő: 2021. április 30.

A felhívás szövege és a jelentkezéssel kapcsolatos bővebb információ itt olvasható.
GEN.:2021.05.12. - 08:32:11