ESN Corvinus Tandem Program

Jelentkezz programunkra!
2020. augusztus 20., 23:59
1093 Budapest Fővám tér

Szeretnél nyelvet gyakorolni? Külföldi barátokra szert tenni?

Jelentkezz az ESN Corvinus Tandem Programjára az alábbi honlapon való regisztrációval!

Határidő: 2020. augusztus 20.

Miért jó tandemezni?
gyakorolhatod az általad kiválasztott nyelvet,
megismerhetsz egy másik kultúrát,
barátságot köthetsz,
egy nemzetközi csapat részese lehetsz.

A jelentkezés menete:

1.) Regisztrálj a megadott linken, fontos, hogy az ESN Corvinust ad meg a hozzád legközelebbi ESN szekciónak.

2.) Várj, hogy a koordinátorok elfogadják a jelentkezésed (ez biztonsági szempontból szükséges)

3.) Ha ez megvan, be tudsz lépni a profilodba, ahol fel kell iratkoznod a Buddy System projektbe és kitölteni egy quizt, amely alapján megtaláljuk a hozzád legjobban illő cserediákot.

4.) Ezután mindketten kaptok egy emailt egymás elérhetőségeivel, és fel is vehetitek a kapcsolatot!

Hogyan segíthetsz a Tandem Partnerednek?
fogadás az állomáson, a repülőtéren,
segítségnyújtás albérletkeresésben,
eligazodás a fővárosban,
körbevezetés az egyetemen, segítség a beiratkozásnál,
segítség minden olyan hivatalos helyen, ahol a nyelvtudás hiánya miatt szükség lehet a tolmácsolásra (pl. a tartózkodási engedély megszerzésénél, orvosnál, bankszámla nyitásnál, postán),
alapvető beilleszkedési információk megadása (már jóval a partner megérkezése előtt is).

Ha úgy érzed, hogy nemcsak egy, de akár két cserediákot is szívesen segítenél, akkor ezt kérlek jelezd a megadott e-mail-címen!

Ami nagyon fontos: Amennyiben a későbbiekben Erasmus, CEEPUS és egyes kétoldalú csereprogramban külföldi ösztöndíjra jelentkezel, ezért a tevékenységedért a TDK-val, szakkollégiummal, stb. egyenlő értékű plusz pontokat szerezhetsz. Lehet, hogy éppen ez segít majd hozzá az ösztöndíj vagy tanulmányi lehetőség elnyeréséhez!

Bővebb információt az igazolásokról a holnapunkon találtok.

Jelentkezz bátran, hisz veszíteni valód nincs, sőt!

Információ: tandem@esncorvinus.com
Az esemény facebook linkjefacebook.com/events/329226874767662/