Doktori Online nyílt nap

Szerezz PhD-fokozatot a Corvinuson!
2021. április 13., 14:00
1093 Budapest Online esemény

Fejleszd a Corvinuson a tudásod, alakítsd nálunk a jövőt, tanulj a Doktori Iskoláinkban! Szerezz PhD-fokozatot Magyarország legjobb gazdaság- és társadalomtudományi egyetemén! Akár kutatással foglalkoznál hivatásszerűen, vagy munkád még nagyobb szakértője lennél, válaszd a Corvinus Doktori Iskolák képzéseit!

Négy doktori iskolába jelentkezhetsz:

• Gazdálkodástani Doktori Iskola
  • Közgazdasági és Gazdaságinformatikai Doktori Iskola
  • Nemzetközi Kapcsolatok és Politikatudományi Doktori Iskola
  • Szociológia és Kommunikációtudomány Doktori Iskola
Online nyílt napunkon képzéseink vezetői mutatják be doktori iskoláinkat. Az általános tájékoztatók és kérdések után a számodra legérdekesebb iskola online szobájába csatlakozhatsz. Várunk április 13-án 14 órakor a Teamsen!

Az esemény regisztrációhoz kötött a Teams-link megadása miatt. A regisztráció lezárult. Utólagos jelentkezésre a socialmedia@uni-corvinus.hu e-mail-címen van lehetőség!

A nyílt nap tervezett programja:

hely: Teams, általános csatorna (ennek a linkjét előzetesen kiküldjük a regisztrált résztvevőknek)

14.00 – 14.10: köszöntők – Rostoványi Zsolt, az Egyetemi Doktori Tanács elnöke, Vastag Gyula, kutatási rektorhelyettes
14.10 – 14.20: általános tájékoztató – Michalkó Gábor, a Corvinus Doktori Iskolák (CDI) vezetője
14.20 – 14.30: Jelentkezéssel kapcsolatos technikai információk – Horváthné Krista Zsuzsanna, szakmai irányító

(Ezután a regisztráltak az előzetesen megadott doktori iskola csoportjába léphetnek át a Teamsben.)

14.30 – 15.30: Doktori Iskolák tájékoztatója - hely: Teams, külön csoportokban

Gazdálkodástani Doktori Iskola

• 30 perc - általános tájékoztató: Michalkó Gábor (a GDI vezetője), Zsóka Ágnes (programigazgató), Simon Judit (oktató), Yousef Katul (végzős doktorandusz)
Közgazdasági és Gazdaságinformatikai Doktori Iskola

• 30 perc – általános tájékoztató: Vastag Gyula (a KGDI vezetője), Kő Andrea (programigazgató)
Nemzetközi Kapcsolatok és Politikatudományi Doktori Iskola

• 30 perc – általános tájékoztató: Balázs Zoltán (a NKPDI vezetője), Marjainé Szerényi Zsuzsanna (programigazgató), Marton Péter (programigazgató), Nagy Sándor Gyula (programigazgató)
Szociológia és Kommunikációtudomány Doktori Iskola

• 30 perc – általános tájékoztató: Elekes Zsuzsanna (a SZKDI vezetője) Benczes Réka (programigazgató), Bartus Tamás (programigazgató), Dén-Nagy Ildikó (alumni), Béni Alexandra (doktorandusz)
  • 30 perc: Q&A
A doktori iskolák tájékoztatója után Teamsben vissza kell lépni az általános csoportba, ahol a Q&A mellett a Doktorandusz Önkormányzat (DÖK) és a Hallgatói Önkormányzat (HÖK) általános tájékoztatóját is meg lehet hallgatni.

Általános kérdések + HÖK és DÖK tájékoztató - hely: Teams, általános csatorna (a szobákból vissza kell lépni a kiindulási csoportba)

• 15:30 – 16.00 - Általános kérdések (Michalkó Gábor, Horváthné Krista Zsuzsanna), HÖK és DÖK tájékoztató (Farkas Jácint, Szemán Bence Tibor)
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
GEN.:2021.04.20. - 20:46:40