Corvinus Talks – A diplomán túl

Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: kommunikacio@uni-corvinus.hu

A Budapesti Corvinus Egyetem Corvinus Talks címmel online beszélgetéssorozatot indított, ahol meghívott és corvinusos szakértők közösen a fiatalok jövőjét érintő témákat boncolgatnak. A beszélgetéseket Nagy Dorottya kommunikáció és médiatudomány mesterszakos hallgató, a Közgazdász Online munkatársa vezeti.

A Corvinus Talks második online élő adása a szakirányú képzések értékének témáját járja körül. Milyen szerepe van a szakirányú képzéseknek a koronavírus járvány okozta gazdasági válságban, amikor sokan kényszerültek/ kényszerülnek gyors karriermódosításra? Hogyan lehet tudatosan karriert építeni vagy éppen módosítani a rövid idő alatt elvégezhető, piacképes szakirányú képzésekkel? Miért éri meg a nagy cégeknek befektetni munkavállalóik folyamatos továbbképzésébe?

A beszélgetés vendégei Fehér Péter a Corvinus szakirányú képzésekért felelős dékánja, Veres Tamás, a Raiffeisen Bank HR Operations Managere és Kunczogi Tamás, Corvinus szakirányú képzésen végzett hallgató.

A FB LIVE esemény időpontja: 2021. június 30. szerda 14.00

A beszélgetés Corvinus FB oldalán lesz követhető.

GEN.:2024.04.19. - 08:34:12