Consulting Camp 2021

2021. július 12., 09:00
1094 Budapest Tűzoltó utca 50-56

A Consulting Club nemzetközi diákszervezet olyan a tehetséges fiatalokkal foglalkozik, akik a tanácsadás területén képzelik le jövőjüket. A Club júliusban ötnapos tábort szervez alap- és mesterképzésen tanuló hallgatóknak.
Corvinus
Az ötnapos nyári tábor során a résztvevő hallgatók együtt, csapatban dolgozhatnak ki egy komplex esettanulmányt, a megoldásban elismert nemzetközi tanácsadócégek segítik őket. Az eseményen olyan tanácsadócégek képviseltetik magukat, mint a Deloitte, Inceptech, McKinsey és a PwC. A táborban lehetőség van kapcsolatépítésre is az esti közösségi programok alkalmával. A hét végén a tanácsadókból álló zsűri fogja elbírálni az esetmegoldásokat és visszajelzést adni a résztvevőknek.

Consulting klub
Információ: camp@consultingclub.hu