Consulting Camp 2021

1094. Budapest, Tűzoltó utca 50-56
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / camp@consultingclub.hu

A Consulting Club nemzetközi diákszervezet olyan a tehetséges fiatalokkal foglalkozik, akik a tanácsadás területén képzelik le jövőjüket. A Club júliusban ötnapos tábort szervez alap- és mesterképzésen tanuló hallgatóknak.

Corvinus

Az ötnapos nyári tábor során a résztvevő hallgatók együtt, csapatban dolgozhatnak ki egy komplex esettanulmányt, a megoldásban elismert nemzetközi tanácsadócégek segítik őket. Az eseményen olyan tanácsadócégek képviseltetik magukat, mint a Deloitte, Inceptech, McKinsey és a PwC. A táborban lehetőség van kapcsolatépítésre is az esti közösségi programok alkalmával. A hét végén a tanácsadókból álló zsűri fogja elbírálni az esetmegoldásokat és visszajelzést adni a résztvevőknek.

Consulting klub

GEN.:2024.04.27. - 05:21:41