Bocskor Ákos PhD disszertációvédése

„Informal status among Hungarian early adolescents. Popularity, coolness, and acceptance from a mixed methods perspective”
2021.10.18. 10:00
1093. Budapest, Fővám tér
Főépület E/2001
Információ: eszter.viragh@uni-corvinus.hu

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Bocskor Ákos doktorjelölt (Szociológia és Kommunikációtudomány Doktori Iskola) „Informal status among Hungarian early adolescents. Popularity, coolness, and acceptance from a mixed methods perspective” című doktori értekezését.

A védés magyar nyelven zajlik.

TémavezetőVicsek Lilla PhD, BCE, Takács Károly PhD, Linköping University

A Védési Bizottság tagjai:

Elnök:

Szántó Zoltán

CSc

Titkár:

Letenyei László

Bírálók:

Rédai Dorottya

CEU

Néray Bálint

Northwestern University

Tagok: (tartalék elnök)

Bartus Tamás

Berényi Eszter

ELTE

Keller Tamás

ELKH TK

Az értekezés és a védés anyagai megtekinthetők aEgyetem Repozitóriumában.

A nyilvános ülésen minden résztvevő hozzászólhat, illetve kérdéseket tehet fel.

A 14/2021. számú Elnöki Testületi rendelkezés 2021. szeptember 14-én kelt 3. számú verziójának a 35. sz. főigazgatói körlevélben megfogalmazott kiegészítése értelmében „Az eseményen történő személyes részvétel védettséget igazoló igazolvány vagy igazolás (elektronikus, vagy fizikailag előállított) meglétéhez kötött. Kérjük a résztvevőket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel hozzák magukkal a védettséget igazoló dokumentumot. Az esemény során a kézfertőtlenítésre, a távolságtartásra és a maszkviselésre vonatkozó normák betartását előre is köszönjük.”

Az érdeklődők folyamatosan figyelemmel kísérhetik a várható és a lezajlott védéseket az Egyetem honlapján a hírek, eseményekközött, továbbá külön a PhD védések menüpontban is.