Széchenyi 2020
Budapesti Corvinus Egyetem ×
Találatok szűrése

Elérhetőségek

Baranyai Eszter eszter.baranyai@uni-corvinus.hu MNB Intézet
Mesteroktató / Master Lecturer
C épület, 213
Czintula Attila czintula.attila@uni-corvinus.hu Kancellári Szervezet / Campus Szolgáltatások
Létesítményüzemeltetési csoportvezető
Székesfehérvár, A épület I/107.
Telefon: +36 30 171 3815 • Mellék: 7161
Csordás Eszter eszter.csordas@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Kommunikáció
Grafikus, animátor gyakrnok
C épület, 218
Fodor Katerina katerina.fodor@uni-corvinus.hu Kancellári Szervezet / Campus Szolgáltatások
Kollégiumi csoportvezető
Kinizsi Kollégium, L/2
Telefon: +36 1 482 7588 • Mellék: 7588
Kiss Roland roland.kiss@uni-corvinus.hu Kancellári Szervezet / Campus Szolgáltatások
Beruházási szakértő
C épület, 703.2.
Telefon: +36 1 482 7027 • Mellék: 7027
Kocsis Judit kocsis.judit@uni-corvinus.hu Kancellári Szervezet / Campus Szolgáltatások
Gazdálkodási referens
Székesfehérvár, A épület I/106.
Telefon: +36 30 171 3815
Losonci Ibolya ibolya.losonci@uni-corvinus.hu Kancellári Szervezet / Beszerzés
Beszerzési referens / Purchasing officer
C épület, 708
Telefon: +36 1 482 7252 • Mellék: 7252
Smith Szilvia szilvia.smith@uni-corvinus.hu Kancellári Szervezet / Beszerzés
Beszerzési referens / Purchasing officer
C épület, 707
Telefon: +36 1 482 7715 • Mellék: 7715
Tóth Kornél kornel.toth@uni-corvinus.hu Kancellári Szervezet / Campus Szolgáltatások
Tűz- és munkavédelmi vezető
C épület, 716
Telefon: +36 1 482 7730 • Mellék: 7730
Kubecz Gabriella osztondij@uni-corvinus.hu, hallgatoi.penzugyek@uni-corvinus.hu, gabriella.kubecz@uni-corvinus.hu Hallgatói Szolgáltatások / Neptun és Hallgatói Pénzügyek
Ügyintéző / Associate
E épület, 195
Telefon: +36 1 482 5573 • Mellék: 5573
Vágólapra másolva