Search
Budapesti Corvinus Egyetem ×
Akadálymentesített nézet
Találatok szűrése
Címkék

Elérhetőségek

Dr. Wieszt Attila attila.wieszt@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Vezetéstudományi Intézet / Családi Vállalatok Központ Tanszék
Tudományos munkatárs / Research Fellow
E épület, 109
Telefon: +36 1 482 5128 • Mellék: 5128
Weigang Krisztina operational.support@uni-corvinus.hu, krisztina.weigang@uni-corvinus.hu Hallgatói Szolgáltatások / Operatív Támogatás
operatív támogatás vezető/operational support Leader
E épület, 199
Telefon: +36 1 482 5322 • Mellék: 5322
Wei Yuling yuling.wei@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketing-, Média- és Designkommunikáció Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 357
Ward Jr. Stanley Allen stanley.ward@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Marketing- és Kommunikációtudományi Intézet / Interkulturális Marketing és Fogyasztói Magatartás
Mesteroktató I / Master Lecturer
E épület, 357
Telefon: +36 1 482 5410 • Mellék: 5410
Dr. Walsch Christopher Jakob christopher.walsch@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Globális Tanulmányok Intézet
Egyetemi Docens / Associate Professor
C épület, 411
Wallisch Andrea andrea.wallisch@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Kompetenciaközpontok / Testnevelési és Sportközpont
Testnevelő tanár / PE Teacher
C épület, 005
Telefon: +36 1 482 7193 • Mellék: 7193
Waffenschmidt Edit edit.waffenschmidt@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Társadalom- és Politikatudományi Intézet
Intézeti titkárságvezető /Head of Secretariat of Institute
C épület, 503
Telefon: +36 1 482 7000 • Mellék: 7000
Dr. Vörösmarty Gyöngyike gyongyi.vorosmarty@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Operáció és Döntés Intézet / Ellátásilánc-menedzsment Tanszék
Egyetemi Docens, PhD / Associate Professor, PhD
E épület, 123.2
Telefon: +36 1 482 5278 • Mellék: 5278
Vágólapra másolva
X