Ugrás a fő tartalomra
Elérhetőségek

Elérhetőségek

Wei Yuling yuling.wei@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketing-, Média- és Designkommunikáció Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 357
Ward Jr. Stanley Allen stanley.ward@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Marketing- és Kommunikációtudományi Intézet / Interkulturális Marketing és Fogyasztói Magatartás
Mesteroktató I / Master Lecturer
E épület, 357
Telefon: +36 1 482 5410 • Mellék: 5410
Dr. Walsch Christopher Jakob christopher.walsch@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Globális Tanulmányok Intézet
Egyetemi Docens / Associate Professor
C épület, 411
Wallisch Andrea andrea.wallisch@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Kompetenciaközpontok / Testnevelési és Sportközpont
Testnevelő tanár / PE Teacher
C épület, 211
Telefon: +36 1 482 7193 • Mellék: 7193
Waffenschmidt Edit edit.waffenschmidt@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Társadalom- és Politikatudományi Intézet
Intézeti titkárságvezető /Head of Secretariat of Institute
C épület, 535
Telefon: +36 1 482 7000 • Mellék: 7000
Wachs Johannes johannes.wachs@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Adatelemzés és Informatika Intézet
Egyetemi Docens / Associate Professor
Sóház
Telefon: +36 30 330 4765
Dr. Vörösmarty Gyöngyi gyongyi.vorosmarty@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Operáció és Döntés Intézet / Ellátásilánc-menedzsment Tanszék
Egyetemi Docens, PhD / Associate Professor, PhD
E épület, 123.2
Telefon: +36 1 482 5278 • Mellék: 5278
Vona Gábor gabor.vona@uni-corvinus.hu Vállalatgazdaságtan Intézet / Logisztika és Ellátási Lánc Menedzsment Tanszék
PhD Hallgató / PhD Student
E épület
Vladár Csaba csaba.vladar@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Kompetenciaközpontok / Testnevelési és Sportközpont
Sportközpont vezető / Head of Sport Centre
C épület, 211
Telefon: +36 1 482 7194 • Mellék: 7194
Vizdák Károly karoly.vizdak@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Kompetenciaközpontok / Oktatási Minőségfejlesztési és Módszertani Központ / Tanárképző és Oktatás-módszertani Csoport (TOMI)
Stratégiai feladatokat támogató tanácsadó / Strategy Advisor
C épület, 505
Telefon: +36 1 482 7490 • Mellék: 7490
Vágólapra másolva
X
×