Széchenyi 2020
Budapesti Corvinus Egyetem ×
Találatok szűrése

Elérhetőségek

Wieszt Attila attila.wieszt@uni-corvinus.hu Vezetéstudományi Intézet
Adjunktus / Assistant Professor
E épület, 261
Telefon: +36 1 482 5244 • Mellék: 5244
Weigang Krisztina operational.support@uni-corvinus.hu, krisztina.weigang@uni-corvinus.hu Hallgatói Szolgáltatások / Operatív Támogatás
operatív támogatás vezető/operational support Leader
E épület, 199
Telefon: +36 1 482 5322 • Mellék: 5322
Wei Yuling yuling.wei@stud.uni-corvinus.hu Marketing Intézet / Marketing-, Média- és Designkommunikáció Tanszék
Ph.D. hallgató / Ph.D. Student
E épület, 357
Ward Jr. Stanley Allen stanley.ward@uni-corvinus.hu Marketing Intézet
Mestertanár / Master Teacher
E épület, 355
Walter György gyorgy.walter@uni-corvinus.hu Pénzügy, Számvitel és Gazdasági Jog Intézet / Befektetések és Vállalati Pénzügy Tanszék
E épület, 279
Telefon: +36 1 482 5156 • Mellék: 5156
Wallisch Andrea andrea.wallisch@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Kompetenciaközpontok / Testnevelési és Sportközpont
Testnevelő tanár / PE Teacher
C épület, 509
Telefon: +36 1 482 7193 • Mellék: 7193
Wagner Júlia corvinus.erasmus@uni-corvinus.hu Hallgatói Szolgáltatások / Hallgatói ügyek / Hallgatói mobilitás
Programkoordinátor / Program Coordinator
E épület, 153/a
Telefon: +36 1 482 5189 • Mellék: 5189
Waffenschmidt Edit edit.waffenschmidt@uni-corvinus.hu Gazdaság- és Közpolitika Intézet
Intézeti adminisztrátor / Institute Administrator
E épület, 275
Telefon: +36 1 482 5032 • Mellék: 5032
Vörösmarty Gyöngyi gyongyi.vorosmarty@uni-corvinus.hu Vállalatgazdaságtan Intézet / Logisztika és Ellátási Lánc Menedzsment Tanszék
Egyetemi Docens, PhD / Associate Professor, PhD
E épület, 123.2
Telefon: +36 1 482 5278 • Mellék: 5278
Vágólapra másolva