A tanszék díjai és elismerései

Tanszékünk számos elismerésben részesült az évek során

A Döntéselmélet Tanszék munkatársai számos ösztöndíjban és elismerésben részesültek 2014-2020 között is.

2021-ben Krátki Noémi – Matolay Réka témavezetésével – első helyezést ért el a Doktoranduszok Országos Szövetsége által rendezett XXIV. Tavaszi Szél Konferencián a Vállalkozásfejlesztés és innováció szekcióban. Előadása: A társadalmi vállalkozásokat fejlesztő szervezetek üzleti modelljei.

2020-ban Matolay Réka Egyetemi Kitüntető Oklevelet kapott a társadalmi felelősségvállalás innovatív megoldásainak meghonosítása és az intézményi akkreditáció területén sok éven keresztül végzett kiemelkedően eredményes munkájáért.

2019-ben Kiss Gabriella, Köves Alexandra publikációs nívódíjat kapott a legjobb nemzetközi cikk kategóriában (MTA Gazdálkodástudományi Bizottság Ipar- és Vállaltgazdaságtan Albizottság)

2018-ban Buzády Zoltán nemzetközi pedagógiai innovációs díjat nyert a CEEMAN versenyen.

2018-ban Köves Alexandra Pataki György által témavezetett doktori disszertációja “Back from the Future: Defining Sustainable Employment through Backcasting” “highly commended” díjat nyert az Emerald/EFMD “Outstanding Doctoral Research Awards” nemzetközi pályázatán emberi erőforrás menedzsment kategóriában.

2017-ben Lazányi Orsolya a Europe and Latin America Sustainable Innovation and Knowledge Academic Network tanulmányi ösztöndíjában részesült, mellyel 4 hónapot töltött Argentínában, San Salvador de Jujuy városában a National University of Jujuy vendég hallgatójaként.

2017-ben Wimmer Ágnes Rektori Kitüntető oklevélben részesült.

2015-ben Wimmer Ágnes elnyerte a Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság (MLBKT) Logisztika Magisztere elismerését.

2015-ben Wimmer Ágnes megkapta az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT) Mestertanár Aranyérem kitüntetését.

2014-ben Buzády Zoltán elnyerte immár másodszor a CEEMAN nemzetközi esettanulmány író versenyt.

GEN.:2021.10.26. - 03:03:46