Üzleti esettanulmányok a Corvinus Könyvtár kínálatában

Oktatásban jól használható, angol nyelvű üzleti esettanulmányokat kínáló ingyenes forrásokat teszünk közzé az Adatbázisok/Üzleti esettanulmányok menüpontban. Egyes esettanulmányokhoz feldolgozást segítő jegyzetek is rendelkezésre állnak, egyéb esetekben ezeket meg kell kérni az adott szolgáltatótól. A kiegészítő információk alatt nyújtunk némi segítséget az esettanulmányok gyors megtalálásához illetve információt a gyűjtemény tartalmáról. Amennyiben ismer még hasonló oldalakat, várjuk javaslataikat a szolg@uni-corvinus.hu címen, s bővítjük a listát.

GEN.:2021.09.27. - 23:15:58