Szeptember 6-án nyit a Könyvtár

Hétköznapokon reggel 8-tól este 9-ig, szombaton 10-től 16 óráig várjuk újra a látogatókat. A szolgáltatások teljes köre használható (konzultációs szobák, tréningek, személyes tanácsadás stb.).

Kapcsolódó posztok

Corvinus Ambassador Photos

Mindannyiunk védelme érdekében javasoljuk a maszkviselést a könyvtárban.

Kérjük, figyeljenek a személyes távolságtartásra!

Az olvasótermekben és az e-laborokban csak a székkel ellátott tanulóhelyek használhatók. A székek nem vihetők el más helyre!

Használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket!

Változások a könyvtárhasználati szabályzatban és a szolgáltatási díjakban:

• Közös-tanulási tér lett a 2. emeleti Gazdálkodástudományi olvasó, ahol megengedett a halk beszélgetés – egymás munkáját nem zavaró módon.
  • Egyéni tanulás tér, azaz csendes zóna az 1. emeleti Társadalomtudományi olvasó és a 3. emeleti Folyóiratolvasó.
  • Külső (a Corvinus Egyetemhez nem kötődő) olvasóink, akik még nem jártak a könyvtárban, előzetesen online regisztrációs űrlapon rögzíthetik adataikat.
  • A könyvtárban megszűnt a készpénzkezelés. A Corvinus hallgatók minden díjtartozása a Neptun gyűjtőszámlán kerül kiírásra és rendezésre. Külső olvasóink számára kizárólag bankkártyás fizetésre van lehetőség.
  • A késedelmi díj 100 Ft / nyitvatartási nap egységesen minden kölcsönzési kategória esetében.
  • 60 napot meghaladó késedelem után a Könyvtár a kölcsönzött dokumentumot elveszettnek nyilvánítja és a dokumentum kártérítési értékét a kölcsönző olvasóra terheli.
GEN.:2024.04.26. - 16:03:10