Sikeresen zárult a „Közpolitika alapjai” őszi kurzus

a Közpolitikai Diákszervezettel együttműködésben

Kapcsolódó posztok

Decemberben sikeresen zárult a Közgazdálkodás és Közpolitika Tanszék és a KDSZ – Közpolitikai Diákszervezet közös, Közpolitika alapjai című kurzusának újabb féléve.
A kurzus során az érdeklődők megismerhették a közpolitika eszközök, folyamatok és a közpolitikai változások alapjait, illetve esettanulmányokon keresztül betekintést nyertek a közpolitikai elemzés és a közpolitikai vonatkozású akadémiai kutatások világába.

Az idei kurzus tartalma:

1. Mi a közpolitika? (Hajnal György intézetigazgató, egyetemi tanár, Gazdaság- és Közpolitika Intézet)
  2. Közpolitikai változás. Elmélet, mérés, esettanulmányok (Bartha Attila szakfelelős, egyetemi docens, Gazdaság- és Közpolitika Intézet)
  3. Empirikus kutatások a közpolitika szolgálatában: mentális egészségügyi problémák költségei & maszkviselési hajlandóság (Molnár Gábor Tamás szakkoordinátor, egyetemi tanársegéd, Gazdaság- és Közpolitika Intézet)
    Ezúton is köszönjük a KDSZ-nek a szervezést, tagjainak pedig az aktív részvételt, amellyel lehetővé tették a kurzusalkalmakat. Alig várjuk, hogy 2022-ben folytassuk szakmai együttműködésünket.
GEN.:2024.04.25. - 23:39:58