Indul a Corvinus Tudásműhely őszi szemesztere

Egyes kurzusok már ezen a héten, azaz a 2020 október 12-i héten elindulnak!

• Digitális tananyagfejlesztés
  • Hogyan készül az animáció?
  • Miben jó, avagy, miben kevéssé erős az úgynevezett digitális generáció?
  • Fejlesztené prezentációs készségeit?
  • Jobban szeretné kezelni a stresszt vagy az esetleges konfliktusokat?

A közös cél: a munkaköri tudás bővítése, avagy a jobb teljesítmény. Ha már jártas az alapokban , de tökéletesítené tudását, vagy ha éppen új beosztásra, megnövekedett felelősségi körre készül.

Segít a CORVINUS TUDÁSMŰHELY!

A Tanárképző és Digitális Tanulási Központ idén is változatos tematikával, kiváló előadókkal készül mindazok – ám csakis azok számára- akik teljesítménycéljaik között megjelölték valamelyik tudományág vagy szakmai terület fejlesztését, és célkitúző lapjuk el is jutott a HR adatbázisba.
Aki idén ezt elmulasztotta, vagy a célkitúző lap bármilyen okból nem érkezett be a rendszerbe, az legközelebb 2021. év elején választhat a teljesítménycéljait támogató belső képzést.

Egyes kurzusok már ezen a héten, azaz a 2020 október 12-i héten elindulnak!

Mivel a forma a tartalomhoz igazodik, a tanfolyamok mellett több workshop, vagy online kurzus is szerepel a Tudásműhely repertoárján, és az alábbi nagy témakörökben indul a képzés.

Egy-egy témakör több részterületet is felölel:

• Autogén tréning (relaxációs tréning) (klinikai szakpszichológus vezetésével)
  • Blended learning és digitális tananyagfejlesztés támogatása
  • Motiváció és egyéni különbségek, digitális generáció jellemzői, tanári szerepek változása
  • Gamification az oktatásban
  • Kommunikációs és konfliktuskezelési tréningek
  • Kooperatív pedagógiai módszerek alkalmazása az oktatásban
  • Mentorálás ás támogatás fejlesztése
  • Mérés és értékelés digitális eszközökkel
  • Moodle használata
  • Prezentáció készségfejlesztő tréning (Kommunikáció és Szociológia Intézet támogatásával)
  • Stresszkezelő tréning
  • Tanulási eredményalapú (LeO) képzés- és tananyagfejlesztés
  • Tevékenységalapú módszerek
  • Tudománykommunikációs tréning (Kommunikáció és Szociológia Intézet támogatásával)
  • Vizualitás szerepe és grafikus eszközök az oktatásban

Valamennyi résztvevő személyes üzenetet kap a képzések megkezdése előtt. Az egyes kurzusok változó időtartamúak, de legkésőbb 2021. januárjában minden képzés befejeződik és az új teljesítménycélok meghatározásánál újra lesz lehetőség választásra és indulásra az új tanfolyamokon. A leghosszabb tanfolyam 14 hétig tart.

Valamennyi képzést munkaidőben, az egyetemi infrastruktúrán keresztül, személyesen, vagy Teams-en tartunk. Kérünk minden Kedves Résztvevő Kollégát, hogy felettesét szíveskedjék tájékoztatni a képzési időpontokról. Terveink szerint hamarosan az egyetemi honlapon is olvasható lesz a képzések beosztása.

Kérjük, ha bármi okból nem tudna indulni a megjelölt képzésen, vagy más kérdése/ kérése lenne, jelezze azt Jávorffy-Lázok Alexandrának.

Minden Kedves Kollégának eredményes képzést, sikeres szakmai felkészülést kívánunk!
Tanárképző Központ és a HR Csapat

GEN.:2024.07.27. - 01:38:08