II. Innovációs Konferencia

Hidak és utak
2022.11.24. 10:00 – 2022.11.25. 18:00
1093. Budapest, Fővám tér 8.
E épület
Információ: tunde.mate@uni-corvinus.hu

A Corvinus és a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2022. november 24-25-én rendezi meg a „Hidak és utak II. Innovációs Konferencia – Lehetőségből cselekvés” című konferenciáját. A konferencia fővédnöke a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal.

A vállalatok és szervezetek innovációs képességének és tevékenységének gazdasági és társadalmi jelentősége vitathatatlan. Az innováció a változó gazdasági és társadalmi környezetben irányokat keres és mutat, hozzájárul a jelen megismeréséhez, a jövő feltérképezéséhez, az ötletek cselekvéssé alakításához. A II. Innovációs Konferencia célja, hogy lehetőséget teremtsen az innovációról való közös és sokszínű gondolkodásra, az innovációval kapcsolatos szakmai ismeretek megosztására, így járulva hozzá a sikeresebb, versenyképesebb hazai vállalkozói szektor és a fejlettebb, prosperálóbb innovációs ökoszisztéma kialakulásához.

A konferencia előadások absztraktjaiból kiadvány készül, a felkért szakmai zsűri által kiválasztott tanulmányokat pedig a Vezetéstudomány és a Köz-gazdaság (Review of Economic Theory and Policy) folyóiratok különszámában publikálják. A konferencián a Legjobb előadó és a Legjobb PhD-jelölti előadás díjban részesül.

Időpont: 2022. november 24-25. 10:00 – 18:00

Helyszín: Budapesti Corvinus Egyetem, E épület, 1093 Budapest, Fővám tér 8.

A konferencia nyelve: magyar, angol (PhD szekció)

Jelentkezési határidő előadók számára: 2022. október 31.

E-mail: tunde.mate@uni-corvinus.hu

GEN.:2024.07.27. - 02:00:56