Pályázati felhívás

2020. július 15., 23:59
1093 Budapest Fővám tér

A pályázat célja

Projektmenedzsment témában készített diplomamunkákon keresztül
  • a fiatal szakemberek és munkájuk bemutatása a projektmenedzsment szakma számára;
  • a fiatal szakemberek szakmai előmenetelének elősegítése;
  • a projektmenedzsment szakma számára utánpótlás biztosítása;
  • a projektmenedzsment kultúra fejlesztése.

A pályázat Kiírója és a díj adományozója

A pályázat kiírója a PMI Budapest, Magyar Tagozat a Project Management Institute Magyar szervezete. Együttműködő partnerei a Hírközlési és Informatikai Tudományos Egyesület (HTE) Projektmenedzsment Szakosztálya.

Kik pályázhatnak?

Az Év Projektmenedzsment Diplomamunkája Díjra pályázhatnak mindazok, akik bármely felsőoktatási intézményben a pályázati időszakot megelőző két tanév (akadémiai év) bármelyike során benyújtották és sikeresen megvédték magyar vagy angol nyelvű, projektmenedzsment témájú BSc/BA, MSc/MA dolgozatukat, ahol projektmenedzsment módszereket és eszközöket alkalmaztak, illetve projektmenedzsment módszertan elméleti és gyakorlati tartalmakat, eredményeket mutattak be.

Eredményhirdetés

Az eredményhirdetésre a PMI Budapest, Magyar Tagozat 2020. november 05-én megrendezésre kerülő Art of Projects konferencián, a projektmenedzsment közösség jelenlétében kerül sor. Jelentkezni 2020. július 15-ig lehet.

További információ a jelentkezési űrlapon olvasható ide kattintva
Információ: kepzes@pmi.hu