Értesítés a 2019/2020 évi ÚNKP Program meghosszabbításáról

A 2019/2020. évi ösztöndíjak felhasználását meghosszabbítjuk

Tájékoztatjuk, hogya COVID-19 járvány miatti veszélyhelyzetre valótekintettel az Új Nemzeti Kiválóság Program 2019/2020.évi ösztöndíjainak felhasználását az Információs és TechnológiaiMinisztérium utasítására meghosszabbítjuk.

A hosszabbítottfelhasználással összefüggésben életbe lépő módosítások:

• A pályázatbanelnyert ösztöndíj összege és a kiutalás módja változatlan marad. Ahosszabbítás miatt a kutatásaikat 2020. szeptember 30-ig is folytathatják,és azok eredményeiről az őszi félévben 2020. október 31-igszámolhatnak be.
  • Kutatási eredményeikbemutatására ősszel, a későbbiekbenmeghatározandó időpontban kerül sor a szokásos ÚNKP konferencia keretében, amelyen a részvétel kötelező. A konferencia formáját, kereteit az egyetem határozza meg, erről akésőbbiekben tájékoztatást küldünk.
  • Amesterképzés pályázat ösztöndíjasainak kötelező az intézményiTDK-konferencián történő részvétel.
  • Az ösztöndíjakhoz kapcsolódókutatások költségeire megrendelést 2020. július 3-ig fogadunk be, számlákleadási határideje 2020.augusztus 31.

Az idei ÚNKP meghosszabbításáról szóló közlemény a Nemzeti Kutatási,Fejlesztési és Innovációs Hivatal honlapján jelent meg.

GEN.:2021.10.27. - 06:30:21