Blogger verseny az MNB Tanszék szervezésében

Blogbejegyzés író verseny a Corvinus hallgatói számára aktuális gazdaságpolitikához kapcsolódó témákban.

A Budapesti Corvinus Egyetem MNB Tanszéke blogbejegyzés író versenyt hirdet (Blogger verseny) a CORVINUS hallgatói számára.

A Blogger verseny célja, hogy ösztönözze a hallgatókat a legfrissebb hazai és nemzetközi gazdaságpolitikai intézkedések hátterének megismerésére és a témában aktuális kérdések elemzésére.

A versenyre egy kb. 2 oldal terjedelmű magyar nyelvű cikket kell elkészíteni egy aktuális, gazdaságpolitikához is kapcsolódó témában, blogbejegyzésekre jellemző stílusban.

A Szakmai Bizottság döntése alapján a dobogós helyezést elérő hallgatók nyereményei:

1. helyezett összesen egyszeri nettó 100.000 Ft
2. helyezett összesen egyszeri nettó 75.000 Ft
3. helyezett összesen egyszeri nettó 50.000 Ft

A pénznyereményen felül a legjobb bejegyzések szerzői egy szakmai konzultációt követően lehetőséget kapnak írásaik publikálására az MNB Tanszék Economania blogján.

A jelentkezésre az MNB Tanszék Economania oldalán a Blogger verseny menüpont alatt van lehetőség 2020.05.31-ig.

További részletek, illetve a versenyszabályzat az Economania blog oldalán érhető el.

MNB Tanszék blogger verseny Corvinus Egyetem

GEN.:2024.04.19. - 06:44:40