Beszámoló az EGOVIS 2020 konferenciáról

Előadást tartottunk az EGOVIS 2020 (International Conference on Electronic Government and the Information Systems Perspective) konferencián. Intézetünk igazgatója, Kő Andrea és szerzőtársa Molnár Tamás a Humboldt egyetem kutatója, a mobil kormányzati szolgáltatások használatának jellemzőiről és elfogadottságáról beszélt. Vas Réka intézetünk docense és Meleg Ágnes PhD hallgató a felsőoktatási gyakorlat adatközpontú megközelítéséről tartott előadást. Klimkó Gábor intézetünk kutatója és szerzőtársa Kiss Péter József PhD hallgató a jognyilatkozat kezelés autentikációjának egy újabb kontroll megoldását ismertette. Ternai Katalin intézetünk docense és Gáspár Domonkos PhD hallgató a digitalizáció kihívásainak folyamatközpontú megközelítését mutatta be.

Az előadók cikkei elérhetők a Springer Kiadó által megjelentetett Lecture Notes in Computer Science kiadványban.