BCE Tanulmányi Ügyintézés 2019/2020 Felmérés

A tanév végéhez közeledve a Hallgatói Szolgáltatások Központban szeretnénk visszajelzést kérni Tőletek a 2019/2020 tanév hallgatói ügyintézésének színvonaláról.

Kedves Hallgatók!

Reméljük mostanra sikeresen túl vagytok a vizsgáitokon és már javában tervezgetitek a nyári szüneti programokat!

A tanév végéhez közeledve a Hallgatói Szolgáltatások Központban szeretnénk visszajelzést kérni Tőletek a 2019/2020 tanév hallgatói ügyintézésének színvonaláról, hogy a jövőben még hatékonyabb és gördülékenyebb ügyintézést biztosíthassunk számotokra a Hallgatói Irodában.

Visszajelzéseitekre és javaslataitokra támaszkodva szeretnénk fejleszteni napi működésünket és ügyintézési folyamatainkat. Célunk, hogy a következő tanévek során kiemelkedő ügyintézést és hallgatói élményt biztosítsunk számotokra!

Kérjük, anonim kérdőívünk kitöltésével segítsétek a munkánkat, hogy javaslataitokat figyelembe véve hatékonyabb és komfortosabb ügyintézést biztosíthassunk Nektek a Hallgatói Irodában!

Hallgatói Szolgáltatások

GEN.:2024.04.19. - 23:00:42