Pályázati felhívás doktorandusz hallgatók részére

szakdolgozat

A Budapesti Corvinus Egyetem CIAS Beszállító és Iparfejlesztési Kutatóközpontja kutatói pályázatot ír ki kiemelkedő teljesítményt nyújtó nappali munkarendű, aktív státuszú doktorandusz hallgatók számára. A támogatás célja, a doktorandusz hallgatók saját doktori kutatásukhoz kapcsolódó, olyan kutatási ötletek támogatása, amely a pályázatot finanszírozó projekt célkitűzéseihez kapcsolódik, azzal tartalmilag összhangban áll.

A támogatást legalább 3, legfeljebb 8 hónap időtartamra kaphatja az adott pályázó a 2020/2021. tanév során.

A támogatásban részesíthető hallgatók száma 3-6 fő, a támogatás összege bruttó 150.000 Ft/hó/hallgató (megbízási díj és nem ösztöndíj formájában lesz kifizetve).

A részletes pályázati felhívás itt olvasható
GEN.:2024.07.27. - 01:16:51