Muhamet Gervalla online PhD disszertációvédése

Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / gabor.klimko@uni-corvinus.hu

Szervezők elérhetősége

Dr. Klimkó Gábor György gabor.klimko@uni-corvinus.hu Rektori Szervezet / Adatelemzés és Informatika Intézet / Információrendszerek Tanszék
Egyetemi Docens / Associate Professor
Sóház, S.223
Telefon: +36 1 482 7411 • Mellék: 7411

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Muhamet Gervalla doktorjelölt “A maturity model for implementation and application of Enterprise Resource Planning systems and ERP utilization to Industry 4.0” c. doktori értekezését.

A nyilvános vitaülés időpontja: 2021. február 12, péntek, 13.30

Helyszíne: Ms Teams

Az értekezés opponensei:

• Borbásné Szabó Ildikó Phd, BCE;
  • Marika Apostolova Phd, South-East European University

Témavezetők: Ternai Katalin PhD

A jelölt disszertációját és tézisfüzetét itt érheti el.

64/2020. (XII.17.) számú Elnöki Testületi rendelkezés értelmében az online nyilvános disszertáció védés korlátozott nyilvánosságú szakasza az Office 365–Teams szoftverrel bonyolítjuk le, ezzel minden, a vitában részt vevőnek rendelkeznie kell. A védésen részt venni óhajtóknak a közzétételtől számított 5 naptári napon belül lehetőségük van a disszertációval kapcsolatban – a nevük, munkahelyük, beosztásuk, email elérhetőségük megadásával – írásban kérdéseket feltenni, észrevételeket megfogalmazni, melyeket a bizottság titkárának, email címére küldhetnek meg.

GEN.:2024.07.27. - 02:07:54