K&H Egyetemi E-sport Kupa döntők

1033. Budapest , Szentendrei út 89-95
Gamerland
Információ: csaba.vladar@uni-corvinus.hu

A K&H Egyetemi E-sport Kupa alapszakasza véget ért, de az offline döntők még hátravannak!  Köszönjük az eddigi közreműködést, kijelenthetjük hogy gördülékenyen megy a verseny, és egyre nagyobb érdeklődést vállt ki, ez nektek és a csapataitoknak is köszönhető.  Gratulálunk a döntőbe bejutó egyetemeknek! Április 23-án és 24-én remélhetőleg minél többetekkel és minél több hallgatóval talákozunk Gamerlandben.

A minél nagyobb szurkolói létszám elérésének érdekében pedig készültünk egy nem is olyan kis motivációval. A Red Bull felajánlásából az az egyetem, amelyik a hétvégén a legtöbb szurkolóval jelenik meg Gamerlandben, egy teljes napra megkapja a Red Bull Taurus rendezvényautóját, teljes hangtechnikával és akár dj-vel, továbbá a benne található PS5-ön biztosított az egész napos játék. Mindemellé Red Bullos italpult, vodka hajó és természetesen korlátlan Red Bull fogyasztás, ergo egy saját Red Bull Party, a legaktívabb intézmény jutalma.

De nem csak a legaktívabb egyetem, hanem a hallgatók is nyerhetnek, hiszen a két napos esemény egyben nyílt hétvége is Gamerlandben, ahol a LoL és CS:GO négyesdöntők mellett számos kisebb versennyel és nem mellesleg csaknem 500.000Ft értékű nyereménnyel készülünk a látogatóknak!

Egy igazi gaming ünneppé szeretnénk varázsolni az Egyetemi E-sport Liga döntőit!

EEK final four program:

Április 23. szombat LoL négyes döntő

1. elődöntő Budapesti Corvinus Egyetem – Óbudai Egyetem  10:00 – érkezés/konfigolás, 11:00 -meccskezdés
  2. elődöntő Győri Széchenyi István Egyetem – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem. Érkezés legkésőbb 12:00, de természetesen már az első elődöntő ideje alatt is jó ha ott vannak a csapatok.

Április 24. vasárnap CS:GO négyes döntő

I.       elődöntő Budapesti Gazdasági Egyetem – Óbudai Egyetem  10:00 – érkezés/konfigolás, 11:00 -meccskezdés

II.      elődöntő Debreceni Egyetem – Budapesti Corvinus Egyetem. Érkezés legkésőbb 12:00, de természetesen már az első elődöntő ideje alatt is jó ha ott vannak a csapatok.

Egy kis ízelítő hogy mivel várjuk a szurkolókat:

• FIFA22 verseny a legnagyobb konzolforgatóknak
  • VR Beat Saber verseny a virtuális világ Jedi lovagjainak és VR Ping Pong
  • Just Dance verseny a táncparkett ördögeinek
  • F1 2021 szimulátor időmérő az aszfalt királyainak
  • Beerpong verseny a célzóvizen élőknek
  • És persze ki lehet próbálni a gaming világ újdonságait vagy akár nosztalgiázni a retro arcade teremben

Program és nyeremények:

Április 23. szombat – nyitás 11:00

11:00 – K&H Egyetemi E-sport Kupa League of Legends elődöntők és döntő!

Versenyek a szurkolóknak és a nyílt napra kilátogatóknak:

12:00 –

FIFA 22 verseny:   nevezés a www.esportmanager.com oldalon, illetve aznap 12 óráig a helyszínen

1. helyezett Samsung Odyssey Gaming Monitor és egy tálca Red Bull

VR Beat Saber verseny: nevezés a helyszínen

Legtöbb pont:  Samsung Buds2 vezeték nélküli fülhallgató és egy tálca Red Bull

13:00-  Beerpong verseny: nevezés a helyszínen

Győztes csapat (2 fő):  2db Samsung Buds2 vezeték nélküli fülhallgató + 4 tálca Heineken

Április 24. vasárnap – nyitás 11:00

11:00- K&H Egyetemi E-sport Kupa  CS:GO elődöntők és döntő!

Versenyek a szurkolóknak és a nyílt napra kilátogatóknak:

12:00-17:00

F1 2021 Hungaroring időmérő verseny: nevezés a helyszínen. Nyerj páros jegyet az idei F1 Magyar Nagydíjra és nézd meg Verstappenéket a Red Bull Tribünről!

Legjobb köridő: Kétszemélyes F1 Hungaroring belépő és egy tálca Red Bull

12:00-17:00

Just Dance verseny: nevezés a helyszínen

I. helyezett: Samsung Buds2 vezeték nélküli fülhallgató és egy tálca Red Bull