Fiataloktól fiataloknak a fenntarthatóságról – A Boldogság közgazdaságtana II.

A Fenntarthatósági konferencia különlegessége, hogy hét fiatal és három senior előadót szólaltat meg, kifejezetten fiatal célközönség részére.

1052. Budapest, Piarista köz 1
Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola
Információ: sandorpeter74@gmail.com

A fiatal előadók az egyetemista, doktorandusz vagy pályakezdő korosztályból kerülnek ki, saját szakterületüket összekötve a fenntarthatóság témájával. A senior előadók, köztük Áder János és Charles Wookey, a Blueprint of Better Business mozgalom alapítója, tapasztalataikat szeretnék átadni a fiataloknak. Célunk, hogy a konferenciával felhívjuk a figyelmet jelen világunk állapotára és bemutassunk utakat, amelyek mentén lehetséges lenne a fenntartható élet.

A konferencián a Corvinus Egyetemet Kocsis Krisztina képviseli “Emberközpontú gazdaság, a Blue Print of Better Business mozgalom szellemisége” című előadásával.

Időpont: 2022. október 28. 9:00 – 16:30

Helyszín: Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola, Budapest, Piarista köz 1, 1052

GEN.:2024.07.27. - 01:32:30