Bankárképző Mentorprogram – már lehet jelentkezni a XIII. évfolyamba

2021-ben is – immár 13. alkalommal – elindul a Mentorprogram a jövő gazdasági vezetői számára!

Téged keresünk, ha végzős alapszakos vagy mesterszakos vagy, szívesen foglalkozol a gazdaság, a közélet, a társadalom nagy kérdéseivel és kritikusan gondolkozol! Ha szeretnél kiemelkedő vezetőktől első kézből tanulni és tapasztalatokat szerezni, valamint egy mentorált évfolyam tagjává válni, eljött a Te időd!

Idén is kiváló mentorok várnak a jelentkezőkre, többek között:
  • Biró Gergely, a Diófa Alapkezelő vezérigazgatója
  • Orbán Krisztián, az Oriens ügyvezető partnere
  • Szendrői Gábor, a Concorde MB Partners ügyvezető partnere
  • Farkas Ádám, Association for Financial Markets in Europes vezérigazgatója
  • Galambos Márton, a Forbes főszerkesztője
  • Katona Zsolt, a Solus Capital vezérigazgatója
  • Lantos Csaba, magánbefektető
  • Harmati László, az Erste Bank vezérigazgató-helyettese

A mentorok listája folyamatosan bővül, ehhez kövessétek a Facebook oldalunkat!

A koronavírus járvány mindannyiunk számára speciális helyzetet teremt, nem csak mindennapi életünkre, de a mentorálás menetére is hatással lesz, hiszen első az egészség védelme. Az idei félévben a program – a mentorokkal egyeztetve – egészen addig, amíg a járványhelyzet indokolja, online formában fog megvalósulni egy előre kidolgozott keretrendszer alapján.

A programról menetéről bővebb információkat az weboldalunkon találsz.

Idén először Online Infóestet tartunk, annak érdekében, hogy senkiben se maradjanak megválaszolatlan kérdések a Mentorprogrammal kapcsolatban. Az eseményen alumni tagjaink mesélnek a mentorálás menetéről, a heti szakmai programokról, a program keretében végzett társadalmi felelősségvállalási tevékenységről. Ezen túl részletesen bemutatjuk az idei mentorokat is.

A Programba való jelentkezés 3 részből áll:

1. Regisztráció: http://regisztracio2021.mentorprogram.co
  2. Felvételi kérdőív kitöltése: http://felveteli2021.mentorprogram.co
  3. Életrajz elküldése emailben a következő címre: felveteli@mentorprogram.co

A regisztráció és a kérdőív kitöltésének határideje: 2020. november 29. 20.00

A kérdőív kitöltése hosszabb időt vesz igénybe, kérlek, ezt vedd figyelembe a jelentkezésnél, ne hagyd az utolsó pillanatra!

Az aktuális információkról a Facebook oldalunkon értesülhetsz leghamarabb.

Reméljük, sikerült felkeltenünk az érdeklődésed a Program iránt, és hamarosan jelentkezőink között üdvözölhetünk!

Ha bármilyen kérdésed lenne, írj nekünk a felveteli@mentorprogram.co címre!

GEN.:2024.07.27. - 01:33:46